• Półautomatyczne i automatyczne stacje montażowe
  • Kompletne linie montażowe i technologiczne
  • Testery szczelności z systemem etykietowania
Start » Aktualności

26.10.2017 – ISO 9001:2015 rekomendacja

W dniach 23-24 października jednostka certyfikująca TÜV SÜD Management Service GmbH przeprowadziła w elPLC audyt na zgodność organizacji z normą ISO 9001:2015.
Audytor zarekomendował przyznanie firmie elPLC certyfikatu ISO 9001:2015.

25.04.2017 – Sprzedamy używane maszyny i oprzyrządowanie

UWAGA! Sprzedamy używane maszyny i oprzyrządowanie

1. Ostrzałka do narzędzi NUA-25 (Ponar Wrocław, 1983)
2. Ostrzałka do noży Wilhelm-Simon
3. Płyta traserska żeliwna
4. Kątownik do wytaczarki
5. Elektrodrążarka PONAR Tarnów
6. Wyciągarka 500kg

Cena i transport do ustalenia, prosimy o kontakt
Maszyny można zobaczyć osobiście, więcej zdjęć na życzenie.

aukcja-10

Ostrzałka do narzędzi NUA-25

aukcja-25

Ostrzałka Wilhelm-Simon

aukcja-45

Płyta traserska

aukcja-28

Kątownik do wytaczarki

aukcja-41

Elektrodrążarka PONAR Tarnów

aukcja-47

Wyciągarka 500kg

Cena i transport do ustalenia, prosimy o kontakt
Maszyny można zobaczyć osobiście, więcej zdjęć na życzenie.

29.10.2016 – BWI w czeskim Chebie z linią elPLC

19 października odbyło się uroczyste otwarcie zakładu BWI w Parku Przemysłowym w czeski mieście Cheb tuż przy granicy niemieckiej. Zakład będzie produkował amortyzatory samochodowe. To właśnie elPLC Sp z o. o. jest dostawcą kompleksowej linii do montażu amortyzatorów opartej na urządzeniach automatyki firmy SIEMENS. To kontynuacja współpracy z grupą BWI, którą prowadzimy z sukcesami w zakładach w Krośnie i Luton (Wielka Brytania). Poniższe materiały są co prawda w języku naszych sąsiadów z południa, ale doskonale pokazują nasze maszyny.

04.02.2016 – Trzeci Diament Forbesa i Gazele Biznesu

Dołączyliśmy do grona Gazel Biznesu i trzeci rok z rzędu szczycimy się prestiżowym wyróżnieniem Diament Forbesa

http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2016-laureaci-woj-malopolskie,artykuly,202244,1,1.html

Ranking Diamenty Forbesa – „Zestawienie od 2006 roku opracowuje firma D&B, obecnie pod marką Bisnode. W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. W rankingu są brane pod uwagę firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Wyselekcjonowane zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym według ratingu Bisnode.” Źródło: http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2016-jak-powstawaly-,artykuly,202172,1,1.html

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.Źródło: http://gazele.pb.pl/static/about

16.11.2015 – Krakowski Dukat dla Roberta Tomasiewicza

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, że decyzją Kapituły Nagrody Krakowski Dukat z dnia 4 listopada 2015 r. prezes zarządu elPLC sp. z o.o. Robert Tomasiewicz został Laureatem Nagrody w kategorii „Właściciel Średniej Firmy”. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się podczas Święta Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie 13 listopada 2015.

Krakowski Dukat to nagroda przyznawana od 1991 roku z inicjatywy gazety „Czas Krakowski”. Nagroda przyznawana była przedsiębiorcom wywodzącym się ze środowisk gospodarczych woj. krakowskiego za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej w okresie transformacji ustrojowej. W tym okresie patronat nad nagrodą, obok „Czasu Krakowskiego”, objęła IPH w Krakowie. Od 1998 roku Izba Przemysłowo-Handlowa stała się jedynym fundatorem nagrody. Nagroda ta nie honoruje firmy czy przedsiębiorstwa, ale osoby, ich pomysłowość, inwencję, a zwłaszcza umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem, w którym laureat (właściciel, osoba zarządzająca przedsiębiorstwem) prowadzi swą działalność. Jest nagrodą nie za krótkotrwałą pomysłowość w prowadzeniu interesów, lecz za wysiłek i trud włożony w budowanie przyszłej pozycji firmy. Od ponad 20 lat Kapituła uhonorowała medalem Krakowskiego Dukata ok. 140 osób. Charakter tej nagrody, jej prestiż i znaczenie dla środowisk gospodarczych powodują, że coraz więcej przedsiębiorców czyni starania, aby uzyskać rekomendacje izb gospodarczych, stowarzyszeń czy instytucji samorządu terytorialnego. Od 2014 roku wręczanie nagród Krakowskiego Dukata odbywa się podczas dorocznego Święta Izby.

22.10.2015 – Małopolska Nagroda Gospodarcza – wyniki

Zostaliśmy nominowani do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej jako jedna z trzech firm. Podczas uroczystej gali w Krakowskim Parku Technologicznym, otrzymaliśmy dyplom z rąk Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Zwycięzcom gratulujemy a dla nas będzie to mobilizacja do dalszej pracy. Wyróżnienie w postaci nominacji jest wyróżnieniem całego zespołu

19.10.2015 – Nominacja dla elPLC

Miło nam poinformować, że nasza firma ponownie została doceniona i znalazła się w gronie trzech Nominowanych do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2015 w kategorii „Mały Przedsiębiorca”. Ogłoszenie Laureata Małopolskiej Nagrody Gospodarczej nastąpi 22 października, podczas uroczystej Gali, odbywającej się w ramach Annual Business in Małopolska Meeting w Małopolskim Parku Technologii Informacyjnych w Krakowie.

12.10.2015 – Amerykańcy biznesmeni – studenci MBA z wizytą studyjną w Tarnowie

W Tarnowie, na zaproszenie elPLC, przebywali przedsiębiorcy, menadżerowie dużych koncernów związanych z sektorem motoryzacyjnym, ubezpieczeniowym oraz medycznym. Są oni jednocześnie studentami MBA w University of Rochester w Nowym Jorku. Celem wizyty była wymiana doświadczeń i znalezienie wspólnych projektów możliwych do realizacji w USA i Polsce.

– To w Tarnowie, w naszej firmie, udało się stworzyć pierwszego polskiego robota przemysłowego 6 – osiowego, wykonanego z karbonu. Takie rozwiązania budzą zainteresowanie u najważniejszych firm produkcyjnych, stąd też wizyta grupy ze Stanów Zjednoczonych – podkreśla Prezes Zarządu elPLC Sp. z o.o. Robert Tomasiewicz.

Goście poznali działalność Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Mieli okazję sprawdzić jak wygląda szkolenie w wirtualnym biurze turystycznym SymTur, który na co dzień służy studentom uczelni. Przedstawiony został także nowy projekt „Laboratorium e-zdrowia OSOZ”, który jest wspólnym przedsięwzięciem szkoły, firmy Kamsoft, Stowarzyszenia Medycyna Polska, CenterMed i szpitala im. E. Szczeklika.
Z kolei w przychodni CenterMed zostały zaprezentowane nowoczesne technologie medyczne, rejestracja on-line, system elektronicznej dokumentacji medycznej i Internetowe Konto Zdrowotne.

– W USA od kilku lat z powodzeniem funkcjonują rozwiązania telemedycyny. Mamy nadzieję, że doświadczenia firm zza oceanu pomogą nam we wdrożeniu z sukcesem systemów e-zdrowia – dodaje prezes CenterMed Andrzej Witek.

13.08.2015 – Nominacja do Polskiej Nagrody Jakości 2015

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o otrzymaniu nominacji dla elPLC Sp. z o.o. do Polskiej Nagrody Jakości 2015 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.

List nominacyjny

List nominacyjny